WSPÓŁPRACA I KONTAKT

Chcesz ze mną współpracować?

Mój blog skupia ludzi zainteresowanych naturalnymi metodami utrzymywania zdrowia, swojską kuchnią, słowiańskością, outdoorowym stylem życia. Moi czytelnicy chętnie wspierają lokalne biznesy, małe firmy oraz rękodzieło.

Chętnie pomogę Twojej marce pozyskać uwagę moich czytelników. Tworząc oferty współpracy oraz kampanii, do każdego podchodzę indywidualnie. Wystawiam faktury VAT.

Chcesz ze mną współpracować? Masz pomysł? Pytania?

Napisz: hello@bewilderedslavica.com

Współpracowałam między innymi z:

…i innymi!

 

Facebook Comments

Monika Mizińska-Momčilović

Cześć, zdravo! Mam na imię Monika i obecnie mieszkam w Szwecji. Z wykształcenia jestem nauczycielką języka angielskiego, chociaż na co dzień raczej posługuję się serbskim;). Z wyboru wielokrotna emigrantką (Maroko, Serbia, Szwecja). Z zawodu tworzę rękodzieło i tłumaczę. Z zamiłowania zbieram zioła i odkrywam przed sobą i Wami swojskie smaki słowiańskiej i leśnej kuchni. Dołączycie?

Nazywam się Monika Mizińska-Momčilović. Z wykształcenia jestem nauczycielką języka angielskiego, chociaż na co dzień raczej posługuję się serbskim;). Z wyboru jestem wielokrotną emigrantką (Maroko, Serbia, Szwecja). Z zawodu tworzę rękodzieło Slavica Studio i buduję biznes online w branży zdrowotnej. Z zamiłowania zbieram zioła, robię herbatki i nalewki oraz odkrywam przed sobą i Wami swojskie smaki słowiańskiej i leśnej kuchni. Dołączycie?

Filtruj wpisy:

MOJE PATRONATY

ad astra anna jurewicz sub rosa słowiańskie książki slavic book recenza patronat
czerwona baśń wiktoria korzeniewska
aleksandra rozmus okrutnik słowiańska powieść książka slavic book recenzja