Praca zdalna – jak zarabiać siedząc w lesie?

Zaraz po studiach wyjechałam do Maroka na staż nauczycielski. Pracowałam tam między innymi na uniwersytecie brytyjskim, w szkole językowej oraz w szwajcarskiej korporacji. To ostatnie utwierdziło mnie w przekonaniu, że tego typu praca „od 7 do 17” w stresującym środowisku nie jest dla mnie. Po latach szukania „mojego” zajęcia stwierdziłam, że najlepiej pracuje mi się… z lasu! Szukałam więc pracy, która pomoże mi spędzać więcej czasu w lesie i domowym zaciszu. A jeżeli dodatkowo będzie w branży zdrowia i poniekąd powiąże się z roślinami i zapewni ciągły rozwój, to już w ogóle strzał w dziesiątkę! I wiecie co? Znalazłam taką pracę! A raczej wspaniałych ludzi, którzy ją tworzą.

Nie lubię etatu. Rozumiem, że niektórzy ludzie lubią, inni nie. Ja się zaliczam do tej drugiej grupy. Praca zdalna online z domowego zacisza to zdecydowanie coś dla mnie! Cenię sobie decyzyjność, samodzielność i elastyczność. Lubię, gdy praca jest ekscytująca, codziennie dzieje się coś innego i mogę sama decydować o tym kiedy, jak oraz z kim pracuję.

A Ty?

Jeżeli czytasz ten wpis, oznacza to, że tak jak ja, chcesz zadbać o swoje zdrowie i komfort życia, jednocześnie zarabiając zdalnie. Interesuje Cię praca zdalna online? A może szukasz sposobu na dodatkową pracę, która z czasem stanie się Twoją stabilną pasywną odnogą finansową?

Jeżeli:

 • Jesteś na etacie, ale myślisz o zmianie pracy lub chcesz znaleźć dodatkową pracę
 • Chcesz zadbać o swoje zdrowie w naturalny sposób oraz mieć dostęp do bazy wiedzy od ekspertów w dziedzinie fitoterapii, fizjoterapii, medycyny naturalnej
 • Myślisz o przyszłości i poza etatem chcesz stworzyć sobie stabilny dochód pasywny
 • Szukasz pracy, która pozwoli Ci spędzać więcej czasu w domu z rodziną
 • Chcesz pracować zdalnie w zaciszu swojego domu, mieszkania, chaty w lesie czy z plaży
 • Lubisz rośliny i naturalne dbanie o zdrowie (nawet jeśli do tej pory masz niewielką wiedzę)
 • Chcesz się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę w dziedzinie zdrowia, rozwoju osobistego, inteligencji finansowej czy emocjonalnej
 • Umiesz samodzielnie organizować sobie pracę, ale chcesz mieć pewność, że będziesz mieć wsparcie grupy

To możliwe, że moja propozycja może Ci się spodobać.

Współpracuję z polską firmą DuoLife i w TYM poście pisałam dlaczego wybrałam tę firmę.

 • Produkty nie zawierające konserwantów, tworzone tylko z roślin z najczystszych zakątków świata
 • Paskalizacja, proces dzięki któremu soki z owoców zachowują swoje właściwości i cenne witaminy w butelce
 • Rada naukowa i linia medyczna, która zawsze służy pomocą
 • Szkolenia z wielu sfer: od szkoleń stricte o zdrowiu, właściwościach poszczególnych roślin, przez rozwój osobisty, zarządzanie emocjami, edukacja finansowa
 • Wynagrodzenie stosowne do wykonanej pracy i godziny dostosowane do mojego rytmu dnia

Jeśli masz pytania lub chcesz dowiedzieć się jak i Ty możesz do nas dołączyć – napisz do mnie. Pogadamy, przeanalizujemy czy jest w tym projekcie jest coś dla Ciebie!

Praca zdalna online z domu – jak zacząć?

A gdybyśmy tak… pracowali w jednej drużynie? Ustalając swoje cele, wybierając z kim współpracujemy oraz kiedy pracujemy?

Brzmi jak coś, czego szukasz?

Napisz do mnie hello@bewilderedslavica.com i umówmy się na kawę online na Zoomie. Opowiem Ci co robię w ramach tej zdalnej pracy i po spotkaniu zdecydujesz, czy to jest coś dla Ciebie. Jeśli projekt, w którym pracuję i zarabiam online Ci się spodoba i zdecydujesz do nas dołączyć – super! Jeśli nie, to może czegoś nowego chociaż się dowiesz :)

Pozdrawiam, Monika.

Czasem pracuję o tak :)
Facebook Comments
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Praca zdalna – jak zarabiam siedząc w lesie? […]

Monika Mizińska-Momčilović

Cześć, zdravo! Mam na imię Monika i obecnie mieszkam w Szwecji. Z wykształcenia jestem nauczycielką języka angielskiego, chociaż na co dzień raczej posługuję się serbskim;). Z wyboru wielokrotna emigrantką (Maroko, Serbia, Szwecja). Z zawodu tworzę rękodzieło i tłumaczę. Z zamiłowania zbieram zioła i odkrywam przed sobą i Wami swojskie smaki słowiańskiej i leśnej kuchni. Dołączycie?

Nazywam się Monika Mizińska-Momčilović. Z wykształcenia jestem nauczycielką języka angielskiego, chociaż na co dzień raczej posługuję się serbskim;). Z wyboru jestem wielokrotną emigrantką (Maroko, Serbia, Szwecja). Z zawodu tworzę rękodzieło Slavica Studio i buduję biznes online w branży zdrowotnej. Z zamiłowania zbieram zioła, robię herbatki i nalewki oraz odkrywam przed sobą i Wami swojskie smaki słowiańskiej i leśnej kuchni. Dołączycie?

Filtruj wpisy:

MOJE PATRONATY

ad astra anna jurewicz sub rosa słowiańskie książki slavic book recenza patronat
czerwona baśń wiktoria korzeniewska
aleksandra rozmus okrutnik słowiańska powieść książka slavic book recenzja
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x