Eliksiry mocy – robię sama, ale chętnie też korzystam z wiedzy ekspertów

Kto zna mnie długo, wie jak cenię naturalne eliksiry mocy.

Na moim blogu znajdziecie wiele przepisów na ziołowe herbatki na jesień, kakao ceremonialne, piwny eliksir babci Władzi, napój sosnowy, koktajl choinkowy czy różne naleweczki na zdrowie! Często robię ja sama, ale też chętnie oddaję pałeczkę pasjonatom zdrowia, którzy znają się na rzeczy. Mam taką zasadę, że to co mogę zrobić sama, to robię. A resztę chętnie oddam innym znającym się na danym temacie, by to robili. I tak właśnie wybieram produkty, z których sama korzystam i polecam dalej. Mam swoje ulubione firmy, producentów i twórców, których produkty chętnie zapraszam do mojej kuchni i apteczki. Dziś powiem Wam dlaczego zaufałam polskiej firmie DuoLife specjalizującej się w produkcji naturalnych suplementów, eliksirów roślinnych i kapsułek ziołowych.

Po raz pierwszy nazwę „DuoLife” usłyszałam w 2017 roku od koleżanki. Wtedy też zdecydowałam się spróbować eliksirów. Z różnych powodów osobistych i emigracyjnych drogi tej polskiej marki i moje się rozeszły. Ponownie nasze drogi zeszły się w pierwszej połowie 2021 roku, gdy stwierdziłam, że potrzebuję eliksirowego wsparcia z zewnątrz :)

… I tak od tego czasu dumnie jestem ambasadorką tych naturalnych produktów polskiej produkcji. Kliknij TU i zobacz produkty.

Na zdjęciu Vita C eliksir z 3 owoców, które mają największą zawartość witaminy C. KLIK i poczyataj więcej o Vita C

Paskalizacja, czyli zachowujemy pełną wartość bez sztucznych dodatków

Znasz pojęcie „paskalizacji”? Już tłumaczę o co chodzi. Pasteryzując, poddajesz produkt wysokiej temperaturze często pozbawiając go wartości i witamin. Paskalizacja to proces, gdzie pod wysokim ciśnieniem usuwasz to co niepotrzebne w produkcie, następnie go wtłaczasz do butelki i gotowe. Czysty, pełnowartościowy produkt zamknięty w ciemnym szkle, co pozwala na dłuższe zachowanie jego cennych właściwości.

Aha, no i po otwarciu należy go przechowywać w lodówce! I mówię serio, przechowywanie otwartego produktu poza lodówką sprawi, że zacznie fermentować :) przekonałam się o tym na własnej skórze. Biorę to za bardzo dobry znak – nie ma tu żadnych zbędnych dodatków polepszających trwałość eliksiru. Bo jedną z pięciu złotych zasad firmy jest totalny brak konserwantów. 0!

Wiedza i pasja do roślin doktora Kardasza

Urodzony w Bieszczadach, w rodzinie leśników od zawsze miał kontakt z naturą. Sam dr Kardasz prowadzi wiele konferencji dzieląc się swoją wiedzą na temat roślin. W swoim życiu przebadał ponad 170 gatunków roślin pod kątem fitoredemiacji, czyli zdolności do oczyszczania, oraz synergii czyli zwielokrotnienia działania ekstraktów różnych roślin. Wszystko to połączył w swoich ziołowo-owocowych, naturalnych eliksirach. I tak powstała polska marka produkująca 100% naturalne soki i kapsułki ziołowe DuoLife!

Jedna z konferencji z Kadraszem, gdzie opowiada o roli roślin, kiszonek, świadomego podejścia do życia i odpowiedniej suplementacji – TU (klik).

Jeśli masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej napisz do mnie hello@bewilderedslavica.com :)

Pozdrawiam, Monika.

Wpis zawiera linki afiliacyjne, co oznacza, że przy zakupie produktu, który polecam, sprzedawca podzieli się ze mną procentem od sprzedaży!

Facebook Comments
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] z polską firmą DuoLife i w TYM poście pisałam dlaczego wybrałam tę […]

Monika Mizińska-Momčilović

Cześć, zdravo! Mam na imię Monika i obecnie mieszkam w Szwecji. Z wykształcenia jestem nauczycielką języka angielskiego, chociaż na co dzień raczej posługuję się serbskim;). Z wyboru wielokrotna emigrantką (Maroko, Serbia, Szwecja). Z zawodu tworzę rękodzieło i tłumaczę. Z zamiłowania zbieram zioła i odkrywam przed sobą i Wami swojskie smaki słowiańskiej i leśnej kuchni. Dołączycie?

Nazywam się Monika Mizińska-Momčilović. Z wykształcenia jestem nauczycielką języka angielskiego, chociaż na co dzień raczej posługuję się serbskim;). Z wyboru jestem wielokrotną emigrantką (Maroko, Serbia, Szwecja). Z zawodu tworzę rękodzieło Slavica Studio i buduję biznes online w branży zdrowotnej. Z zamiłowania zbieram zioła, robię herbatki i nalewki oraz odkrywam przed sobą i Wami swojskie smaki słowiańskiej i leśnej kuchni. Dołączycie?

Filtruj wpisy:

MOJE PATRONATY

ad astra anna jurewicz sub rosa słowiańskie książki slavic book recenza patronat
czerwona baśń wiktoria korzeniewska
aleksandra rozmus okrutnik słowiańska powieść książka slavic book recenzja
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x